درباره ما

داستان ما

ما با قرار داشتن در یکی از حاصل خیزترین شهرهای کشور یعنی نیشابور، برآن شدیم که سامانه ای برای فروش و معرفی محصولات شهرمان به دیگر شهرها راه اندازی کنیم، نیلونت با هدف فروش این محصولات به صورت کلی و جزئی پایه گذاری شد. 

پس مدت اندکی همراهی کشاورزان، تولید کنندگان، پزشکان سنتی و کارشناسان داروهای گیاهی که در ابتدا شامل شهرهای اطراف که اتفاقا صاحب محصولات با ارزشی بودند برای نیلونت بسیار روحیه بخش و جذاب بود. و در اندک زمانی تامین کنندگان بسیاری از سراسر ایران و شهرهای برتر در زمینه کشاورزی باعث شد تنوع محصولات ما بسیار گسترده تر شود.

اکنون با همراهی بسیاری از این عزیزان شما میتوانید طیف گسترده ای از محصولات کشاورزی، فراورده های صددرصد طبیعی و گیاهان دارویی را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از نیلونت تهیه کنید. ما افتخار میکنیم که توانسته ایم محصولات صددرصد ارگانیک و کاملا بهداشتی را برای شما عزیزان تهیه کنیم.

ماموریت نیلونت

شاید این شعار خرید مستقیم از مزرعه و بدون واسطه و خرید محصولات صددرصد طبیعی را بارها شنیده باشید، رسالت ما در نیلونت پوشیدن جامه عمل بر این ادعاست که طبیعی ترین محصولات را مستقیما از مزرعه تهیه کنید.

Meet Our Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sapien, sit sed accumsan, viverra sociis ullamcorper aenean fermentum.

Madelyn Torff

Marketing Head

Tiana Gouse

Project Manager

سوالی دارید؟

برای پاسخ به سوالات خود از طریق سامانه چت آنلاین و یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش استفاده کنید

Scroll to top